Dom Kultury
„Praga”

Dom Kultury „Praga”
w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
ul. Dąbrowszczaków 2
03-474 Warszawa

Przystanek: Inżynierska
Sprawdź połączenia na
stronie ZTM Warszawa

Pałacyk Konopackiego
ul. Strzelecka 11/13 (wejście od ul. Środkowej)
03-433 Warszawa
Informacja - 797 895 788

Sekretariat

sekretariat@dkpraga.pl
Tel: (+48) 22 618 41 51
Kontakt dla osób z Ukrainy i mediów ukraińskich / Контакт для українців і українських медіа: promoukr@dkpraga.pl

NIP 113-23-50-312
REGON 017453748
Numer konta bankowego
61 1240 1082 1111 0010 0327 6137
Bank PEKAO S.A. VI O

Godziny
funkcjonowania

(Dąbrowszczaków 2 i Pałacyk Konopackiego):

pon-pt: 9.00-20:00
soboty i niedziele - w godz. imprez

Zespół DK Praga

Katarzyna Sołtys

dyrektor DK Praga

sekretariat@dkpraga.pl

Robert Panewczyński

Pełnomocnik dyrektora, kierownik pionu organizacyjnego

r.panewczynski@dkpraga.pl
665416419

Przemysław Piskozub

p.o. kierownik pionu artystycznego

p.piskozub@dkpraga.pl
507808470

Agnieszka Schütterly

zajęcia stałe zapisy/wpłaty

a.schutterly@dkpraga.pl
665 411 889

Alicja Szmiga

zajęcia stałe

a.szmiga@dkpraga.pl
507808473

Jolanta Pastuszek

zajęcia stałe zapisy/wpłaty

zapisy@dkpraga.pl
665971157

Tomasz Miziński

obsługa techniczna

t.mizinski@dkpraga.pl

Michał Klimczak

obsługa techniczna

m.klimczak@dkpraga.pl

Andrzej Karolak

konserwator / zaopatrzenie

a.karolak@dkpraga.pl
661971212

Anna Kossakowska

główna księgowa

a.kossakowska@dkpraga.pl

Klaudyna Desperat

PR/promocja/komunikacja

k.desperat@dkpraga.pl
881656676

Justyna Zajkowska

księgowa

j.zajkowska@dkpraga.pl

Magdalena Pyśk

kadry i płace

m.pysk@dkpraga.pl

Anna Golc

organizacja wydarzeń

a.golc@dkpraga.pl
797688939

Bartek Mielczarek

animacja/organizacja wydarzeń

b.mielczarek@dkpraga.pl
797214892

Agnieszka Dragon

animacja/organizacja wydarzeń

a.dragon@dkpraga.pl
798871961

Anna Radulska-Cieliczko

sekretariat / wynajmy

sekretariat@dkpraga.pl
798744035

Marta Boczek

kadry

m.boczek@dkpraga.pl
797236426

Agnieszka Bala

pracownik gospodarczy

a.bala@dkpraga.pl

Marta Korczyńska

pracownik gospodarczy

m.korczynska@dkpraga.pl

Katarzyna Kwapień

administracja

k.kwapien@dkpraga.pl

Sylwia Czub - Kiełczewska

Inspektor ochrony danych osobowych

iod@dkpraga.pl

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej