Dom Kultury
„Praga”

Dom Kultury „Praga”
w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
ul. Dąbrowszczaków 2
03-474 Warszawa

Przystanek: Inżynierska
Sprawdź połączenia na
stronie ZTM Warszawa

Pałacyk Konopackiego
ul. Strzelecka 11/13 (wejście od ul. Środkowej)
03-433 Warszawa

Sekretariat

sekretariat@dkpraga.pl
Tel: (+48) 22 618 41 51

NIP 113-23-50-312
REGON 017453748
Numer konta bankowego
61 1240 1082 1111 0010 0327 6137
Bank PEKAO S.A. VI O

Godziny
funkcjonowania

pon-pt: 9.00-20:00, w trakcie roku szkolnego
pon-pt: 9.00-17:00, w trakcie wakacji
w wybrane soboty i niedziele - w godz. imprez

Zespół DK Praga

Katarzyna Sołtys

dyrektor DK Praga

sekretariat@dkpraga.pl

Marzena Wieczorek-Starczewska

kierownik pionu artystycznego

m.starczewska@dkpraga.pl
665411889

Robert Panewczyński

Pełnomocnik dyrektora, kierownik pionu organizacyjnego

r.panewczynski@dkpraga.pl
665416419

Jolanta Pastuszek

zajęcia stałe zapisy/wpłaty

zapisy@dkpraga.pl
665971157

Alicja Szmiga

zajęcia stałe

a.szmiga@dkpraga.pl
507808473

Kristina Baranovska

zajęcia stałe zapisy/wpłaty

k.baranowska@dkpraga.pl
798871961

Tomasz Miziński

obsługa techniczna

t.mizinski@dkpraga.pl
797895788

Andrzej Karolak

konserwator / zaopatrzenie

a.karolak@dkpraga.pl
661971212

Michał Klimczak

obsługa techniczna

m.klimczak@dkpraga.pl
797895788

Anna Kossakowska

Głowna Księgowa

a.kossakowska@dkpraga.pl

Marta Boczek

kadry

m.boczek@dkpraga.pl
797236426

Ilona Osiak

dział finansowy

i.osiak@dkpraga.pl

Klaudyna Desperat

PR/promocja/komunikacja

k.desperat@dkpraga.pl
881656676

Anna Golc

organizacja wydarzeń

a.golc@dkpraga.pl
797688939

Bartek Mielczarek

animacja/organizacja wydarzeń

b.mielczarek@dkpraga.pl

Marta Janik

promocja/komunikacja

m.janik@dkpraga.pl
665411878

Agnieszka Dragon

animacja/organizacja wydarzeń

a.dragon@dkpraga.pl

Anna Radulska-Cieliczko

sekretariat / wynajmy

sekretariat@dkpraga.pl
798744035

Przemysław Piskozub

projekty

p.piskozub@dkpraga.pl
507808470

Agnieszka Bala

pracownik gospodarczy

a.bala@dkpraga.pl

Sylwia Czub - Kiełczewska

Inspektor ochrony danych osobowych

iod@dkpraga.pl

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej