Uwaga: zmiana nr rachunku bankowego do opłat za zajęcia, wydarzenia i bilety:
Bank Pekao S.A
65 1240 1082 1111 0010 3160 4333
rodzaj wydarzenia
okolicznościowe
kiedy
10.02.2019 / Niedziela / 15:00
gdzie
DK Praga
bilet
udział bezpłatny - zapisy online na Maluch audiuje

BAJKOWE URODZINY PRAGI

BAJKOWE URODZINY PRAGI
371. Urodziny Pragi to dobra okazja do świętowania z praskimi rodzinami.


15:00 MALUCH AUDIUJE ( 0-6 lat)
„Bajkowe dźwięki” – muzyka z filmów i bajek

Koncert interaktywny grupy VIOLIN DI łączący m.in. elementy zajęć i zabaw umuzykalniających, ruch wg R. Labana. Kierowany do rodzin z niemowlętami i małymi dziećmi do lat 6 oraz rodzin spodziewających się potomstwa. Koncert oddziałujący na dziecko różnorodnością dźwięków, motywów i melodii, bez podziału na publiczność i wykonawców. Muzycy rozmieszczeni są w koło i poruszają się pomiędzy publicznością. Poczujmy się jak w jednej wielkiej rodzinie!
udział bezpłatny -  ZAPISY

16:00 TORT (Otwarta Kuchnia) - wstęp wolny

16:00-18:00 Animacje BAJKI POLSKIE- wstęp wolny
Na najmłodszych czeka m.in. strefa animacji, zabaw ruchowych i interaktywnych, strefa warsztatów kreatywnych i malowania buziek. W Majsternii będzie można tworzyć formy przestrzenne ze słomek konstrukcyjnych, w strefie warsztatów uczestnicy spróbują stworzyć wizerunek jednej z najciekawszych bajkowych postaci - Pchły Szachrajki, a także „proszonej na pierogi” Stonogi „spod Białej”. Każdy z dużych i małych gości będzie mógł przygotować specjalne życzenia dla Pragi i Prażan. 

Dodatkowo w DK Praga będzie można obejrzeć wystawę fotograficzną mieszkańców Pragi uwiecznionych na zdjęciach Michała Sitkiewicza. Wystawa jest częścią projektu  „Co jest każdy widzi; jak jest każdy słyszy”.  
Porterty z historią Pragi w tle, ale i z bieżącym oglądem na Pragę opowiedziane przez mieszkańców. To rozmowy, które prowadzimy wszyscy, bo wszyscy wiemy jak jest...
___

Violin di to grupa muzyków i pedagogów, którzy zaangażowani są w edukację dzieci od pierwszych chwil życia. W pracy wykorzystują dorobek współczesnej myśli edukacyjnej, na której czele bez wątpienia stoi E.E Gordon – amerykański psycholog muzyki i badacz rozwoju dziecka w kierunku muzycznym, dobry przyjaciel S. Suzuki (twórcy metody uczenia małych dzieci gry na instrumentach) jak i M. Montessori. Grupa organizuje zajęcia w małych grupach oraz koncerty edukacyjne  - inne od klasycznych koncertów ponieważ stawiają na doświadczanie muzyki, zaangażowanie w jej tworzenie na każdym etapie i mocne współdziałanie z rodzicami. Działają na poziomie dziecka, tworzą bezpieczną przestrzeń.

 

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej