rodzaj wydarzenia
Warsztaty
kiedy
od 03.11.2022 / Czwartek do 15.12.2022 / Czwartek
gdzie
DK Praga, Pałacyk Konopackiego
bilet
bezpłatne

Moja dzielnica wymaga zmian? Rewitalizacja okiem dziecka

Moja dzielnica wymaga zmian? Rewitalizacja okiem dziecka

To jedyny w swoim rodzaju cykl bezpłatnych warsztatów o rewitalizacji, zmianach w przestrzeni zamieszkania, cennych zasobach miasta oraz wrażliwości na otoczenie, w którym żyjemy - przeznaczony dla różnych grup wiekowych:

  • przedszkolaków 5-6 lat;
  • uczniów i uczennic klas I-III szkół podstawowych;
  • uczniów i uczennic klas IV-VII szkół podstawowych. 
  •  

Warsztaty wypełnione fantastyczną nauką przez kreatywną zabawę, gry skojarzeniowe, doświadczanie, spacery performatywne oraz dyskusje odbędą się w unikatowych przestrzeniach Pałacyku Konopackiego w Warszawie i  zostaną zakończone wyzwaniem konkursowym. Będzie ono polegało na wykonaniu zadania, które dzieci otrzymają po ostatnich warsztatach wraz z instrukcją obsługi. Po prawidłowym wykonaniu zadania dzieci otrzymają nagrody w formie biletów wstępu do instytucji kultury.

Do wspólnej nauki zapraszają:

Weronika Althamer, Paula Markowska, Edyta Ołdak, Monika Rejtner, Milena Stryjewska oraz pracownicy Domu Kultury „Praga”.Zapisy pod adresem mailowym: zapisy@dkpraga.pl lub telefonem 665 411 889. 

Nie zwlekaj –  już dziś zapisz grupę na warsztaty!

Rekrutacja dla przedszkoli i szkół podstawowych klas 1-3 zamknięta

Hit programu!

W dniach 1-15 grudnia 2022 r. organizujemy geocatching rewitalizacyjny – pierwsza tego typu familijna gra terenowa po Pradze Północ, podczas której uczestnicy/czki poszukują skrytek za pomocą nawigacji i będą rozwiązywać zadania i zagadki związane z naszą dzielnicą.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane przy współfinansowaniu ze środków Województwa Mazowieckiego oraz Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej