rodzaj wydarzenia
Teatrzyk dla dzieci
kiedy
od 23.10.2021 / Sobota / 12:00 do 24.10.2021 / Niedziela / 00:00
gdzie
Pałacyk Konopackiego
bilet
10 złotych/biletyna

Dziecięca Scena Teatralna - Bajaderka

Zapraszamy dzieci (5-10 lat) oraz rodziców na spektakl "Cyberprzestrzeń".

Teatr Bajaderka to interaktywny teatr objazdowy, który tworzą pasjonaci teatru sztuki i kultury. To tutaj powstają autorskie spektakle, muzyczne bajki oraz programy edukacyjne skierowane do młodych widzów. Znając specyfikę występów dla dzieci, artyści proponują innowacyjne rozwiązania, które pozwolą kształtować wrażliwość i poczucie estetyki. Działania artystyczne mają formę interaktywnych spektakli teatralnych, skierowanych do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz przedszkoli. Poprzez atrakcyjną dla młodego widza formę, zostaje przekazana wiedza oraz cenne wartości. Bajaderka stawia na oryginalną historię, bogatą oraz przestronną scenografię, ręcznie szyte kostiumy i lalki oraz autorską, niepowtarzalną muzykę. Spektakle są profesjonalnie nagłośnione oraz oświetlone. Są wyjątkowe… a to dzięki staraniom i zaangażowaniu całego zespołu zawodowych twórców.

W bajecznym spektaklu widzowie poznają dwójkę zaprzyjaźnionych bohaterów, dryfujących wysoko nad miastem. Panna Och-Chmurka jest duszą towarzystwa. Uwielbia poznawać świat, podróżować oraz czytać ciekawe książki. Z kolei Pan Obłoczek jest zwolennikiem spędzania czasu przy komputerze, grania w różne gry na konsoli oraz przesiadywania w Internecie. Bohaterowie wspólnie zauważają, że świat w którym żyją staje się mniej kolorowy, a wypłowiałe boiska, podwórka i huśtawki zarastają betonem.

Dlaczego większość czasu spędzamy przy telefonie lub komputerze? Czy możemy jeszcze uniknąć sieciowej eksplozji? Dzieci na własne oczy zaobserwują, jak wygląda świat, kiedy nadużywa się nowych technologii, a zapomina o relacjach z rodziną, przyjaciółmi, czy o zabawie na świeżym powietrzu.

Bilety kosztuja 10 złotych: LINK

 

Przedstawienie trwa 60 minut. 

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej