rodzaj wydarzenia
Spektakl
kiedy
od 22.07.2021 / Czwartek / 17:00 do 22.07.2021 / Czwartek / 21:00
gdzie
Praski Ogródek Sąsiedzki

Iluzje i improwizacje

Przed nami kolejny wakacyjny czwartek w Praskim Ogródku Sąsiedzkim! 22 lipca zapraszamy małych i dużych na pokaz iluzji, animacje i spektakl improwizowany!

17:00-19:00 POKAZ ILUZJI i ANIMACJE, Jo Art Show
Pokaz iluzji to zaskakujące i tajemnicze widowisko familijne. To dzieci odgrywają tu główną rolę biorąc aktywny udział w pokazie i czarując wspólnie z iluzjonistą!
Ten pokaz to przede wszystkim wspaniała zabawa, moc radości i energii, która połączona jest z niesamowitymi sztuczkami magicznymi (iluzja sceniczna, iluzja optyczna, trocki karciane, żonglerka ekstremalna, innowacyjne rekwizyty).

19:00-21:00 SPEKTAKL IMPROWIZOWANY
Dwie Sztuki: „Rozmowy Niekontrolowane”
Czego najbardziej boję się w życiu? Hmm. Chyba tego, że je zmarnuję. A Ty? Serio? Co, boisz się, że ci arbuz w brzuchu wyrośnie? No nie osłabiaj mnie. Wiesz, że tylko cię tak straszyli, prawda? No dobra, a słonecznika też nie zjesz? Nie, pesto nie jest z pestek.
Zobacz wywiad z dwoma niezwykłymi osobowościami. Kogo ugościmy tym razem? Duet napastników z drugiej ligi? Staszka i Rós, czyli małżeństwo polskiego influencera i islandzkiej poetki? A może Twoich rodziców? Jedno jest pewne – nasi goście odpowiedzą na pytania lekkie, intymne oraz kontrowersyjne. A my zainspirujemy się tym, by stworzyć dla Ciebie szalone improwizowane historie. Zobacz to na żywo w spektaklu impro -
Rozmowy Niekontrolowane".

Skład zespołu:
Damian Nieduziak, Kamil Barejko, Anna Borowska

Wstęp wolny, zapraszamy!

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej