rodzaj wydarzenia
Konkurs
kiedy
od 30.03.2020 / Poniedziałek / 18:00 do 30.04.2020 / Czwartek / 16:00
gdzie
DK Praga

KONKURS FOTOGRAFICZNY „WARSZAWA W OKNIE”

Zrobiłeś wyjątkowe zdjęcie pustej Warszawy? Złapałeś ciekawy kadr siedząc w domu podczas kwarantanny? Jadąc rowerem do pracy uwieczniłeś opustoszały park? Nie trzymaj tych zdjęć w rzeczonej "szufladzie". Prześlij je do nas.

Niniejszym ogłaszamy wyjątkowy konkurs fotograficzny pn. „Warszawa w oknie”. Jego celem jest ZEBRANIE i promowanie najciekawszych zdjęć Warszawy i okolic, które przedstawiają życie codzienne Polaków w czasie epidemii. Chcemy skatalogować POWSTAŁE już fotografie i uwiecznić obrazy z tego wyjątkowego, trudnego okresu. Przesyłane do nas zdjęcia mogą przedstawiać kadry wykonane w domu, z okna, z balkonu, z samochodu, podczas drogi do pracy… Ocenimy i nagrodzimy zgłoszenia biorąc pod uwagę pomysłowość, oryginalność, zgodność z tematem oraz estetykę.

UWAGA! WAŻNE! Konkurs nie zachęca do wychodzenia z domu i naruszania przepisów (nakazów, zakazów) obowiązujących w Polsce w okresie stanu epidemii. Całym sercem wspieramy apel #zostanwdomu. Jednocześnie wiemy, że powstało wiele wyjątkowych zdjęć, które macie w swoich katalogach. Chcemy je zebrać i nagrodzić.

Prace można zgłaszać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do 10 kwietnia 2020 r., do godz. 16:00. Wyniki ogłosimy 20 kwietnia 2020 r. na naszej stronie internetowej w zakładce „Wydarzenia”. Jury przyzna nagrody finansowe za I,II i III miejsce. Z najciekawszych zdjęć powstanie wyjątkowy katalog fotograficzny.

Czekamy na Wasze zdjęcia.

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej