rodzaj wydarzenia
Konkurs
kiedy
od 08.12.2019 / Niedziela / 12:00 do 18.01.2020 / Sobota / 00:00
gdzie
DK Praga

KONKURS: MÓJ CZEKOLADOWY MURAL rozstrzygnięty

Konkurs pt. "Mój Czekoladowy Mural" rozstrzygnięty!

 

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. W kategorii dzieci laureatem została: Hanna Urbańska oraz Barbara Gandys. W kategorii dorosłych: Adrianna Wycech oraz Maria Zagozda.

 

Gratulujemy!

 

Marka E.Wedel od lat ceni sobie dobre wzornictwo. Dzięki współpracy z takimi artystami jak Leonetto Capiello, Zofia Stryjeńska czy Karol Śliwka na zawsze zapisała się w historii polskiej grafiki użytkowej. Aby kontynuować tę tradycję, w 2019 roku, marka zaprosiła do współpracy młodych ilustratorów, którzy zaprojektowali nowe opakowania pianek Ptasie Mleczko®.

Od niedawna zaś mieszkańcy warszawskiej Pragi mają możliwość oglądać wyjątkowy mural autorstwa Martyny Wójcik-Śmierskiej, który zdobi ścianę wejścia do Fabryki Czekolady od ul. Lubelskiej.

W związku z tym razem z marką E.Wedel ogłaszamy konkurs pt. „Mój Czekoladowy Mural”!

ZADANIE KONKURSOWE

Praca plastyczna wykonana dowolną techniką, która odnosić się będzie do tematu konkursu „Mój Czekoladowy Mural”. Maksymalny format pracy: A3.

NAGRODY

Autorów najciekawszych prac – 2 osoby dorosłe oraz 2 dzieci – nagrodzimy:

  • wybranymi przez zwycięzcę, 5-miesięcznymi warsztatami plastycznymi dla dorosłych w Domu Kultury „Praga” o wartości 600 zł,
  • wybranymi przez zwycięzcę, 5-miesięcznymi warsztatami plastycznymi dla dzieci w Domu Kultury „Praga” o wartości 500 zł,
  • zestawem akcesoriów do malowania o wartości 167,90 zł.
  •  

CZAS TRWANIA KONKURSU i DOSTARCZENIE PRAC

Konkurs trwa od 08.12.2019 do 15.01.2020 roku. Prace plastyczne należy wysłać na adres: Walk PR Sp. z o.o., ul. Dzielna 60, 01-029 Warszawa z dopiskiem na kopercie: Konkurs „Mój Czekoladowy Mural” lub dostarczyć je osobiście do siedziby Organizatora.

WYNIKI

Powiadomienie Zwycięzców nastąpi w dniu 17.01.2019 r. w formie elektronicznej za pomocą publikacji listy Zwycięzców na stronie www Domu Kultury „Praga” w zakładce Wydarzenia.

 

Regulamin konkursu znajdziecie Państwo pod ilustracją, obok. Każda osoba przystępująca do konkursu zobowiązana jest do zapoznania się z regulaminem oraz wypełnienia i dostarczenia wraz z Pracą Konkursową oświadczeń dotyczących danych osobowych, praw własności intelektualnej i akceptacji regulaminu, będących kolejno Załącznikiem nr 1 w przypadku Uczestnika Pełnoletniego i Załącznikiem nr 2 w przypadku Uczestnika Małoletniego.

 

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej