rodzaj wydarzenia
Koncert
kiedy
10.03.2019 / Niedziela / 15:00
gdzie
DK Praga
bilet
5 zł

Maluch audiuje. Po irlandzku

Kolejny koncert interaktywny w  wykonaniu  grupy VIOLIN DI, łączący m.in. elementy zajęć i zabaw umuzykalniających, ruch wg R. Labana. Kierowany do rodzin z niemowlętami i małymi dziećmi do lat 6 oraz rodzin spodziewających się potomstwa.
Tym razem zaprezentują audycję inspirowaną melodiami zielonej Irlandii. Do wspólnej zabawy zaproszą podwójne skrzypce, gitara oraz instrumenty perkusyjne. W programie nowe „hopsasy”, piosenka o pomidorze, zaszeleszczą także kolorowe szarfy i kolorowe bańki. W przytulnej przestrzeni wypełnionej kocykami i poduchami muzyka staje się przyczynkiem do nauki przez zabawę i zabawy przez naukę, a także przeżywania pełnej gamy emocji: radość i smutek, żywioł i uspokojenie, wzruszenie i zamyślenie…

BRAK MIEJSC. WSZYSTKIE BILETY ZOSTAŁY SPRZEDANE

______________
Violin di to grupa muzyków i pedagogów, którzy zaangażowani są w edukację dzieci od pierwszych chwil życia. W pracy wykorzystują dorobek współczesnej myśli edukacyjnej, na której czele bez wątpienia stoi E.E Gordon – amerykański psycholog muzyki i badacz rozwoju dziecka w kierunku muzycznym, dobry przyjaciel S. Suzuki (twórcy metody uczenia małych dzieci gry na instrumentach) jak i M. Montessori. Grupa organizuje zajęcia w małych grupach oraz koncerty edukacyjne  - inne od klasycznych koncertów ponieważ stawiają na doświadczanie muzyki, zaangażowanie w jej tworzenie na każdym etapie i mocne współdziałanie z rodzicami. Działają na poziomie dziecka, tworzą bezpieczną przestrzeń.

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej