kiedy
od 14.09.2021 / Wtorek do 18.09.2021 / Sobota
gdzie
Pałacyk Konopackiego

Mapa marzeń koniecznych prażan

Agnieszka Borowska wraz z Iloną Soja-Kozłowską (Burmistrz Dzielnicy Praga-Północ) zapraszają 18 września 2021 w godz.11:00 – 13:00 (dla chętnych do godz. 14:00) na spotkanie z cyklu "Mapa marzeń koniecznych prażan", które odbędzie się w Pałacyku Konopackiego. Dołączcie do spotkania i porozmawiajmy o marzeniach prażan!

Praga Konopackiego to obszar:

od północy ul. 11 Listopada, od wschodu granica z Targówkiem (nasyp kolejowy),

od południa Al. Solidarności, od zachodu Targowa.

LINK do rejestracji: www.mojabialoleka.pl/mmk-praga-konopackiego

"Mapa marzeń koniecznych prażan" to innowacyjne badania, spotkania, warsztaty na Pradze-Północ, zakończone raportem pt. "Społeczne Studium Inwestycji" i jego prezentacją na konferencji. Marzenia konieczne to takie, które są niezbędne dla rozwoju regionu, zwiększenia partycypacji obywateli w sprawach publicznych. Mogą mieć wpływ na podniesienie jakości życia i inwestycji oraz poprawę komunikacji obywatelskiej.

Projekt realizuje Partnerstwo Ulic Zielonej Białołęki, finansuje Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Partnerami projektu są Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawa, Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury, Hufiec Warszawa-Praga-Północ im. Wigierczyków, Dom Kultury Praga, Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Praga-Północ.

 

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej