rodzaj wydarzenia
ankieta/badanie
kiedy
od 18.11.2021 / Czwartek / 16:06 do 14.12.2021 / Wtorek / 23:59
gdzie
DK Praga

Mapa marzeń koniecznych prażan - ankieta

UWAGA: Termin nadsyłania wypełnionych ankiet mija 6 grudnia. W związku z dużym zainteresowaniem przedłużono czas trwania badania. 

Zapraszamy do udziału w badaniu, które pozwoli odpowiedzieć na pytanie, o czym marzą prażanie i jak powinna zmieniać się dzielnica Praga-Północ w nadchodzących latach. Pomysły i propozycje zawarte w ankiecie powstały w pierwszej fazie projektu, podczas spotkań mieszkańców i urzędników. Wnioski z ankiety zostaną przedstawione władzom dzielnicy Praga-Północ oraz Miasta Stołecznego Warszawy jako rekomendacje społeczne do planowania inwestycji.

Link do ankiety: TU

Wyniki ankiety zostaną upublicznione 14 grudnia 2021 roku na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Praga-Północ oraz stronie Stowarzyszenia Moja Białołęka. Ankieta jest elementem projektu Stowarzyszenia Moja Białołęka sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich przy współpracy z Urzędem Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

Dziękujemy za Twoje opinie i poświęcony czas!

 

 

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej