rodzaj wydarzenia
Koncert
kiedy
04.09.2021 / Sobota / 18:00

„Mili-Gramy” – festiwal odwołany!

Trudno nam wyrazić, jak bardzo jest nam przykro, jednak musimy odwołać tegoroczny festiwal Mili-Gramy. Poziom wody w Wiśle, również przy plaży Rusałka, gdzie miały się odbyć koncerty, jest na tyle wysoki, że mogłoby to stanowić zagrożenie dla uczestników koncertu. 

Bardzo przepraszamy, jednak siły natury wygrały z naszymi chęciami umilenia Wam pierwszego wrześniowego weekendu. Zapraszamy – mamy nadzieję – za rok!

---------------------------------------

Już 4 września zapraszamy na trzecią edycję festiwalu muzycznego „Mili-Gramy”. Tym razem spotkamy się na Plaży Rusałka, gdzie z pięknym widokiem na Warszawę mieszkańcy będą mogli chłonąć muzyczne doznania.

Na festiwalowej scenie zobaczymy Anię Karwan, Igora Herbuta z zespołem LemON oraz zespół Mikromusic. Co roku artyści występujący podczas tego wyjątkowego poetycko-muzycznego wydarzenia kończą sezon wakacyjny, żeby z dobrą i pozytywną energia rozpocząć jesień.

Praskiej publiczności zaprezentują się artyści znani z pierwszych miejsc radiowych list przebojów, którzy pokażą się w wyjątkowym repertuarze.

Wszystkich łaknących dobrej muzyki w przepięknej scenerii Urząd Dzielnicy Praga-Północ wraz z Domem Kultury Praga zapraszają na festiwal „Mili-Gramy” w pierwszą sobotę września. Pierwszy koncert rozpocznie się o godzinie 18.00.

Zapraszamy!

REGULAMIN FESTIWALU

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej