rodzaj wydarzenia
ogłoszenie
kiedy
od 28.04.2023 / Piątek do 17.06.2023 / Sobota

MINIGRANTY - WYNIKI

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki programu MINIGRANTY - ŚWIĘTO ULICY STALOWEJ 2023.

Spośród nadesłanych propozycji Komisja konkursu wybrała dziewięć, którym przyznane zostaną kwoty 2.000,00 zł + koszty umów.

Zrealizowane zostaną następujące przedsięwzięcia:

1    Warsztaty stolarskie dla rodzin z dziećmi
2    Szyldy ze Stalowej. Nadrukuj sobie na torbie lub ubraniu
3    Malowanie na porcelanie - stwórz swój własny wzór na kubku
4    Parada sąsiadów
5    Art-pracownia „Spotkanie z marzeniem”  
6    Kultura mniejszości narodowych na Pradze Północ
7    Makabreska na Stalowej - teatr immersyjny
8    Warsztat technik graficznych 
9    Stalowa śpiewa

Gratulujemy autorom projektów!
 

Przed nami druga edycja „Święta Ulicy Stalowej”! W tym roku organizowany przez nas festiwal odbędzie się w weekend 17/18 czerwca.

Pierwsze dwudniowe sąsiedzkie święto z czerwca 2022 roku cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony mieszkańców prawobrzeżnej Warszawy, ale także odwiedzających z innych części stolicy. Impreza przyciągnęła na ulicę Stalową około 2,5 tysiąca uczestników.

W tym roku chcemy jeszcze bardziej oddać ulicę mieszkankom oraz mieszkańcom i współtworzyć z nimi program tegorocznej edycji. Dlatego stworzyliśmy program „Minigranty – Święto Ulicy Stalowej 2023”.

Zachęcamy osoby pełnoletnie i grupy nieformalne do zgłaszania działań sąsiedzkich, animacyjnych, integracyjnych, ekologicznych, artystycznych oraz związanych z historią i dziedzictwem kulturowym  Pragi-Północ oraz Warszawy.

Aby wziąć udział w programie Minigranty, należy przesłać zgłoszenie do 12 maja poprzez wypełnienie wniosku (Załącznik 1 do Regulaminu) i przesłanie go na adres p.piskozub@dkpraga.pl. Można też złożyć go osobiście w sekretariacie DK Praga. Lista osób, które otrzymają Minigranty, zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej 19 maja.

Znajdzie się na niej maksymalnie dziesięciu realizatorów, którzy będą mieli za zadanie zorganizować wydarzenia, warsztaty, performance, spacery, pokazy lub inne aktywności podczas festiwalu.

Budżet jednego projektu wyniesie do 5000 zł brutto. Dostępna pula programu to 20 000 zł brutto. Można również przeprowadzić działania bezkosztowo.

Zachęcamy do współtworzenia „Święta Ulicy Stalowej”!

REGULAMIN -  Minigranty Stalowa 2023

Załącznik 1 do Regulaminu

Karty oceny wniosku

 

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej