rodzaj wydarzenia
Koncert
kiedy
17.11.2017 / Piątek / 18:00
gdzie
DK Praga
bilet
wstęp za wejściówkami - brak miejsc

Młynarski Plays Młynarski - 15. URODZINY w DK Praga

Z okazji 15 urodzin DK Praga zapraszamy naszych sympatyków na koncer Młynarski Plays Młynarski, tort i degustację "kulturomaków" ;-).

Koncert poświęcony jest twórczości Wojciecha Młynarskiego, który kochał wielobarwność w muzyce, sztuce w życiu. Wybitne interpretacje Gaby Kulki wsparte zespołem pod kierownictwem Jan Emila Młynarskiego to podróż przez muzyczne style i nastroje. Jest jazz, dancing, new wave i folk. Zespół w swoim programie dowodzi niezwykle silnego związku między tekstem i muzyką - relacji tak wyjątkowej w twórczości Wojciecha Młynarskiego i kompozytorów z nim współpracujących (W.Korcz, J.Sent, J.Wasowski, J.Derfel...).

Obok Kulki i Młynarskiego na scenie występują znakomici muzycy, członkowie pierwotnego składu Młynarski Plays Młynarski: Wojciech Traczyk (m.in. Gaba Kulka, Warszawskie Combo taneczne, Ballady i Romanse) i Piotr Zabrodzki (m.in. Mitch & Mitch, Warszawskie Combo taneczne, Warszawska Orkiestra Rozrywkowa).

Jan Młynarski o projekcie: „Ten zespół to synteza mojej dotychczasowej drogi scenicznej, historii rodzinnej oraz przyjaźni z Gabą, Piotrkiem i Wojtkiem. To także spotkanie z własnym ojcem i z wielkim autorem.“

Skład: Gaba Kulka - wokal Jan Młynarski - perkusja Piotr Zabrodzki - pianino akustyczne, elektronika Wojciech Traczyk - gitara basowa, kontrabas

 

Uwaga - wszystkie wejściówki zostały rozdane. Brak miejsc.

 

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej