rodzaj wydarzenia
Koncert
kiedy
od 09.02.2020 / Niedziela / 11:00 do 09.02.2020 / Niedziela / 12:30
gdzie
DK Praga
bilet
bilet 10 złotych

Od ucha do ucha niedziela malucha - Smykogranie na dywanie

Uwaga! Brak biletów na to wydarzenie. Zapraszamy w przyszłym miesiącu.

***

Zabierzemy Was w podróż muzyczną do magicznego świata i będziemy potrącać czułe struny gitary, skrzypiec, będziemy śpiewać i rytmizować w akompaniamencie pianina i innych wyjątkowych instrumentów - niespodzianek . Każdy koncert to inna historia.

Dbamy o maluszki i o dzieci starsze, bo wiemy o tym jak ważny jest ich wszechstronny rozwój, szczególnie zmysły słuchu, wzroku i dotyku.
Na naszych koncertach poruszamy te zmysły z wyjątkową troskliwością i jakością w każdym wyśpiewanym i wygranym dźwięku. Angażujemy nasze głosy i ciała do wspólnego przeżycia muzycznego poprzez taniec, zabawę i to, co tylko wyobraźnia nam podpowie - kolorowe chusty zamieniamy w magiczne skrzydła motyli , potrafimy wyczarować suchy deszcz…

Podczas koncertu wykorzystujemy teorię umuzykalniania prof. E.E. Gordona, kierujemy całą uwagę na dzieci i dzięki temu, wprowadzamy je podczas spotkań do procesu audiacji – słuchania, rozumienia i swobodnego reagowania na muzykę.
Koncert „Wszystkiego najlepszego” z cyklu
Smykogranie na dywanie

TERMIN : 9 lutego 2020 o godz. 11

 Wystąpią "Smykonutki" trio

Karolina Błasik - Pomysłodawczyni i prowadząca koncerty,wokalistka, nauczycielka śpiewu, animatorka kultury, instruktorka zajęć umuzykalniających dla rodzin i maluszków "Smykonutki - Gordonki" - śpiew, gitara, cajon,
Justyna Górska - śpiew, skrzypce, altówka, instrumenty perkusyjne, animacje muzyczne ) 
Katarzyna Sylla - śpiew, skrzypce, fortepian

 

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej