rodzaj wydarzenia
Projekt
kiedy
od 24.11.2020 / Wtorek / 13:08 do 31.01.2021 / Niedziela / 00:00
gdzie
DK Praga
bilet
online

Praska Mapa Kultury

Z prawdziwą dumą ogłaszamy: Możecie już śledzić cyrkową tożsamość dzielnicy na Praskiej Mapie Kultury. Przeczytajcie opisy historycznych miejsc związanych z kulturą widowisk napisane przez Ewę Ziajkowską i pracowników Domu Kultury "Praga". Zobaczcie towarzyszące opisom ilustracje autorstwa Daniela Chmielewskiego.

Mapa, którą prezentujemy, jest początkiem drogi do zebrania wiedzy na temat kultury cyrku, teatru, performansu Pragi-Północ. Docelowo chcielibyśmy, aby mapa służyła wszystkim osobom poszukującym informacji o dzielnicowej kulturze widowisk oraz wszystkim artystom i animatorom, którzy chcą dotrzeć do nowej publiczności. Będziemy mapę regularnie aktualizować, dlatego napiszcie do nas jeśli:

- uważacie, że brakuje tutaj czegoś ważnego,

- planujecie w przyszłości realizować wydarzenia performatywne na Pradze-Północ,

- macie fotografie lub pamiątkę związaną z historycznymi miejscami, które pojawiły się na mapie,

- uważacie, że mapa jest potrzebna,

- uważacie, że mapa jest niepotrzebna.

Praska Mapa Kultury jest częścią projektu "Inwazja Klaunów. I europejski festiwal klaunady" Fundacji Zakochana Warszawa wraz z Michałem Walczakiem oraz Domu Kultury Praga (Partner Projektu).

Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Stołecznego Warszawy, partnerem strategicznym jest Centrum Praskie Koneser. 

 

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej