Uwaga: zmiana nr rachunku bankowego do opłat za zajęcia, wydarzenia i bilety:
Bank Pekao S.A
65 1240 1082 1111 0010 3160 4333
rodzaj wydarzenia
Aktualności
kiedy
od 22.10.2022 / Sobota / 12:00 do 23.10.2022 / Niedziela / 18:00
gdzie
Praga-Północ

Praskie Bajery, czyli szlakiem magicznych miejsc(ówek)

Praskie Bajery czyli szlakiem magicznych miejsc(ówek)

22-23 października w godzinach 12-18.00!

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie popularyzujące Pragę wśród mieszkańców Warszawy i turystów odwiedzających stolicę oraz promujące kulturę vintage, a także ideę zero waste i less waste.  

Praskie Bajery to wydarzenie zrzeszające lokalne przedsięwzięcia na warszawskiej Nowej Pradze. Impreza obejmuje kwartał między ulicami: Targową, 11 listopada, Szwedzką oraz Wileńską. Podczas weekendu z Praskimi Bajerami będzie można zakupić vintage dodatki do domu, zaopatrzyć się w ciekawą lekturę, dowiedzieć się ciekawostek o Pradze na spacerach z przewodnikami, zjeść coś smacznego, podziwiać sztukę praskich artystów lub zakupić vintage dresyJ

Zaangażowanie lokalnych przedsiębiorców, artystów, rzemieślników i mieszkańców sprawia, że wydarzenie ma charakter sąsiedzkiej imprezy w niespotykanym klimacie otwartości i gościnności. Prawy brzeg Wisły w Warszawie jest magicznym miejscem, które zaprasza do odwiedzania praskich zakamarków, starych ulic oraz pięknych kamienic. W tym niesamowitym otoczeniu odnaleźć można mnóstwo antykwariatów, pracowni rzemieślniczych, ciekawych kawiarni czy restauracji, a także galerii, pracowni artystycznych, studiów tatuażu a nawet muzeów.  Razem stworzymy mapę magicznych praskich miejsc(ówek).  

W ramach wydarzenia będzie zorganizowana gra miejska z finałem w postaci loterii fantowej! Będzie można również zobaczyć wnętrze zabytkowego Pałacyku Konopackiego. Jednym słowem - dla każdego coś dobrego. Zapraszamy na Nową Pragę w weekend 22 - 23 października w godzinach 12:00 - 18:00!

Więcej info znajdziesz tutaj :)

 

Koordynacja - Kamila Saternus

 

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej