Zapisy na zajęcia stałe w sezonie 2022/2023 rozpoczynają się 12 września o godzinie 12:00

Zapisz się
rodzaj wydarzenia
Plener artystyczny
kiedy
od 14.06.2018 / Czwartek / 13:00 do 15.07.2018 / Niedziela / 23:00
gdzie
Stadion DOSiR, ul. Kawęczyńska 44
bilet
wstęp wolny

Strefa Emocji LOTOS na Pradze Północ

Zapraszamy do Strefy Emocji LOTOS na Pradze-Północ!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej zawsze przyciągają miliony kibiców na całym świecie przed telewizory, na stadiony, place i skwery. Na sympatyków piłkarskich rozgrywek, w tym również na całe rodziny czeka specjalnie przygotowana „Strefa Emocji LOTOS na Pradze-Północ”. Będzie ona funkcjonowała codziennie, od 14 czerwca do 15 lipca, na stadionie DOSiRu przy ul. Kawęczyńskiej 44. Jej nietuzinkowy charakter będzie bawił oraz zachęcał mieszkańców Warszawy do wspólnego spędzenia czasu i korzystania z atrakcji kulturalno-sportowych. Wstęp wolny.

 - Nie jest łatwo w kilku zdaniach przedstawić wszystkie propozycje jakie DOSiR Praga-Północ wraz z Domem Kultury Praga przygotował na okres trwania Mundialu w Rosji. W imieniu wszystkich osób zaangażowanych w organizację tego wydarzenia serdecznie zapraszam codziennie od 14 czerwca do 15 lipca na stadion DOSiR przy ul. Kawęczyńskiej 44. Mam nadzieję, że wspaniale będą się bawić całe wielopokoleniowe rodziny. – powiedział Jan Szczepłek, organizator imprezy z DOSiR Praga-Północ.

Emocje to wspólny mianownik sportu i kultury. Emocje łączą ludzi. Rozgrywki piłkarskie to świetny pretekst do sąsiedzkich spotkań, lokalnej integracji i wspólnego przeżywania. Oczywiście, w połączeniu z kulturą – bo tylko kulturalne emocje wchodzą tutaj w grę – mówi Katarzyna Sołtys, dyrektorka Domu Kultury Praga. Specjalnie dla mieszkańców Pragi i nie tylko, przygotowaliśmy moc atrakcji, w tym animacje artystyczne, zabawy ruchowe, pokazy gigantycznych baniek mydlanych. Nie zabraknie również malowania twarzy, konstruowania instrumentów do kibicowania oraz konkursów z nagrodami. Sympatyków gier z pewnością zainteresuje przygotowany przez nas punkt E-Sportu. Dodatkowo zaplanowaliśmy pokazy filmów pod chmurką o tematyce związanej ze sportem, jak również koncert finałowy.

Obok przestrzeni kulturalnej organizatorzy zapraszają również do strefy sportowej. W programie m.in.: mini turnieje piłki nożnej w różnych kategoriach wiekowych, popisy najlepszych zawodników freestyle football, pomiary prędkości strzału na bramkę.

Nie zabraknie także strefy gier i zabaw dla dzieci, w której zapewniamy: nietypowe wyścigi np. w potrójnych spodniach albo butach klauna, skoki na „mega” skakance, przeciąganie liny, zabawy kuglarskie, megatwistera. Dostępne będą także piłkarzyki, minigolf i stół do ping ponga. Na terenie stadionu zostaną przygotowane urządzenia sprawnościowe i plac zabaw z zamkami, zjeżdżalniami i huśtawkami.

Z myślą o młodych mamach, które będą chciały wziąć udział w „Strefie Emocji Lotos na Pradze Północ” przygotowana zostanie przestrzeń do przewijania i karmienia maluchów.

Czymże byłaby impreza bez strefy chill out? Na terenie stadionu będzie można skorzystać z oferty cateringowej, nabrać siły do dalszej zabawy i dopingu.

Strefa EMOCJI LOTOS na Pradze-Północ czynna będzie codziennie od 14 czerwca do 15 lipca w godzinach 13:00 – 23:00.

Szczegółowy harmonogram i więcej informacji o Strefie Emocji LOTOS na Pradze-Północ dostępne na stronie www.dosir.waw.pl, www.dkpraga.pl oraz na  facebook.com/tupraga/

oraz w APLIKACJI:
pobierz na Adroida: http://tiny.pl/gs99x
pobierz na iOS: http://tiny.pl/gs99r

__________________________________

STREFA EMOCJI LOTOS na Pradze Północ
14.06.2018 – 15.07.2018
Stadion DOSiR
ul. Kawęczyńska 44 Warszawa

Sponsor Główny: Grupa LOTOS
Patron honorowy: Wojciech Zabłocki -  Burmistrz Dzielnicy Praga-Północ
Partnerzy: R-Gol, BOHEMA - Strefa Praga, OKAM, Spółdzielnia RSM Praga
Organizator: Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ
Współorganizator: Dom Kultury Praga

__________________________________

Kontakt dla mediów:

Jan Szczepłek
Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ
e-mail: j.szczeplek@dosir.waw.pl
Tel: 502 188 754
 

Katarzyna Sajewicz
Dom Kultury Praga
e-mail: k.sajewicz@dkpraga.pl
Tel: 725 060 005

 

 

   

 

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej