Uwaga: zmiana nr rachunku bankowego do opłat za zajęcia, wydarzenia i bilety:
Bank Pekao S.A
65 1240 1082 1111 0010 3160 4333
rodzaj wydarzenia
Koncert, Teatrzyk dla dzieci, Warsztaty
kiedy
od 16.12.2023 / Sobota / 12:00 do 17.12.2023 / Niedziela / 16:00
gdzie
Pałacyk Konopackiego
bilet
wstęp wolny

Świąteczny weekend w Pałacyku

Zapraszamy na specjalnie przygotowany, dwudniowy świąteczny program dla małych i dużych. Poczujcie przedsmak Świąt – w Pałacyku!

16 grudnia:

12:00 – Dziecięca Scena Teatralna „Kolędowa noc” TeatRyle
To przedstawienie szopkowe, które w humorystycznej konwencji opowiada historię Bożego Narodzenia. Wszystko zaczyna się od stworzenia świata i pierwszych ludzi na ziemi – Adama i Ewy. Nagle w raju pojawia się podstępny wąż, który namawia do zjedzenia zakazanego owocu. Jak historia dalej się potoczy – my dorośli wiemy ale dzieciom warto ją przybliżyć, by Gwiazdka nie kojarzyła się jedynie z choinką i prezentami. Opowieść jest przeplatana kolędami i pastorałkami. Na scenie pojawiają się piękne, utrzymane w stylistyce ludowej, tradycyjne szopkowe lalki. Dla dzieci w wieku 3-10 lat.

13:00-16:00 – Rodzinne warsztaty świąteczne
Zapraszamy do wspólnego przygotowania świątecznych łakoci, stroików, ozdób i drobnych upominków.

18:00 – Warsaw Camerata à la Carte – koncert
„Cykl koncertowy Warsaw Camerata a'la Carte! obecny jest w warszawskim życiu kulturalnym od 2011r., łączy wysoki walor artystyczny i element aktywizujący publiczność poprzez zaangażowanie jej w tworzenie programu koncertów. Jest to unikalny i pierwszy w skali kraju projekt koncertowy, w którym program każdego koncertu wybierają wyłącznie słuchacze. Spośród wielu propozycji repertuarowych, które umieszczamy na liście - swego rodzaju "menu" składającym się z różnych utworów, melomani zaznaczają swoje ulubione pozycje.

17 grudnia:

16:00 – kolędowanie z zespołami i pracownikami DK Praga. Zestawy kolęd przygotują dla Państwa nasze zespoły: Tonika, D-Tonacja, Seniorita i Duże Mazurki oraz… nasi pracownicy. Zachęcamy do wspólnego śpiewania!

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej