rodzaj wydarzenia
Koncert
kiedy
od 20.03.2022 / Niedziela / 12:00 do 20.03.2022 / Niedziela / 14:00
gdzie
Pałacyk Konopackiego
bilet
zapisy

Szamamki - autorski muzyczny koncert sensoryczny

Szamamki to autorskie muzyczne koncerty sensoryczne mające na celu całościowy rozwój przez muzykę niezwykłych rytmów i instrumentów przeznaczone dla dzieci i rodziców. To kontakt z muzyką, obrazem i głosem na żywo.

Szamamki to unikalne autorskie zajęcia mające na celu całościowy rozwój poprzez muzykę niezwykłych rytmów i instrumentów przeznaczone dla dzieci i rodziców.

Szamamki to podróże poprzez dźwięki Świata, spotkania stymulujące zmysły dziecka i uwrażliwiające na piękno muzyki, poznawanie wyjątkowych instrumentów wielu kultur i nurtów muzycznych od rdzennych, etnicznych aż po muzykę klasyczną i dźwięki codzienności.

Szamamki uwrażliwiają dziecko już od urodzenia na odczuwanie muzyki, rozwijają intuicję, kreatywność, otwierają ekspresję oraz wzmacniają energetyczną i psychiczną więź dziecka i rodzica. Zapoznają dziecko z dźwiękami i zapachami Natury, budują świadomość otaczającego Świata. Zachwycają melodią deszczu, słońca i wiatru, zapoznają z szumem morza i zbóż, dźwiękami skrzydeł i stukotu kopyt poprzez odzwierciedlenie ich w muzyce instrumentów. Budują uważność.

Szamamki odbywają się w naturalnej spontanicznej, pełnej otwartości atmosferze zabawy, pozbawionej schematów wyzwalając improwizację i ekspresję dokładnie tak, jak w danym momencie ma na to ochotę zarówno rodzic, jak i dziecko. Otwierają na żywą muzykę poprzez ruch, zabawę i wspólne śpiewanie. Zachęcają dzieci do samodzielnego próbowania gry na instrumentach wzmacniając ciekawość świata i zachęcając do jego eksplorowania i tworzenia.

Szamamki to muzyczne koncerty sensoryczne. Kontakt z muzyką, obrazem i śpiewem na żywo.

Udział biorą:

Ewelina Zych-Myłek

Dariusz Adam Pańczyk

Ewa Pańczyk

Gwidon Cybulski

Koncert trwa ok. 1,5 godziny. 

Wejściówki do zarezerwowania tutaj.

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej