rodzaj wydarzenia
Warsztaty
kiedy
od 01.07.2020 / Środa / 12:00 do 31.08.2020 / Poniedziałek / 00:00
gdzie
DK Praga
bilet
udział płatny, zapisy online

WAKACYJNA SZKÓŁKA PLASTYCZNA

Propozycja twórczego, aktywnego sposobu spędzania czasu podczas tworzenia poważnych i zabawnych prac plastycznych różnymi technikami na różne tematy z wyobraźni i natury przeznaczona dla dwóch grup wiekowych w różnych wariantach dostosowanych do wieku, możliwości i zainteresowań.


Podstawą pracy plastycznej będzie zaskakujący temat i związana z nim odpowiednia technika plastyczna. Niektóre kompozycje tworzone na zajęciach będą związane z interpretacją znanych obrazów lub innymi inspiracjami kulturowymi. W grupie starszej oprócz tematów z wyobraźni, kompozycje z natury i możliwość pracy przy sztalugach.


Prace plastyczne mogą być wykonywane następującymi technikami: malarstwo plakatówkami, farbami akrylowymi, akwarelą, szkice markerami, ołówkiem, węglem, rysunki pastelami suchymi, olejnymi, kredkami woskowymi, bambino, technikami mieszanymi w tym techniką kolażu oraz wycinanki połączone z pracami malarskimi i rysunkowymi.


W trakcie wykonywania prac opieka artystyczna instruktorki zajęć, fachowe korekty, indywidualne uwagi, dostosowane do wieku i możliwości uczestników, ułatwiające indywidualny rozwój, postępy twórcze uczestników.

prowadzenie: Beata Mikulik

GRUPA I - poniedziałki, godz. 11.00-13.00 (6-12 LAT)
GRUPA II - poniedziałki, godz. 14.00-16.00 (11-15 LAT)

opłaty:
60 zł / miesiąc
30 zł / połowa miesiąca
20 zł / zajęcia jednorazowe

*) w przypadku chęci uczestnictwa w zajęciach jednorazowych, bądź w wybranych tygodniach, prosimy (podczas zapisu) o podanie w uwagach terminu zajęć.

UWAGA: W trakcie zajęć obowiązuje wymagany dystans społeczny, dezynfekcja powierzchni oraz oddzielne zestawy materiałów plastycznych dla każdego z uczestników.

ZAPISZ SIĘtu

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej