rodzaj wydarzenia
Warsztaty
kiedy
od 18.01.2020 / Sobota / 10:00 do 18.01.2020 / Sobota / 11:30
gdzie
DK Praga
bilet
wstęp bezpłatny, zapisy online

Warsztaty - Porcelanowe i szklane przedmioty

Nadajemy przedmiotom nowe życie! One też chcą być jedyne w swoim rodzaju, na nowo docenione, mają wszak swój charakter. A może coś im się dodatkowo od życia należy? Może czas dodać do nich nowe elementy? Samodzielnie zrobione? W ulubione motywy, wzory i kolory?
Stara filiżanka, talerz, wazon, które przestały nam się podobać, zyskają nowy wygląd, zabłysną nowym światłem! A wszystko to w duchu nowych recyklingowych czasów!

Zachęcamy do udziału całe rodziny oraz osoby indywidualne.

Przynieście własne przedmioty do dekorowania, np. porcelanowy lub szklany talerz, filiżankę ze spodeczkiem, kubek, cukiernicę, słoiczki na przyprawy, butelki o ciekawych kształtach itp.

Na warsztatach uczestnicy korzystając z pomocy instruktora dekorują przygotowane przedmioty zgodnie z upodobaniami, wybierają ulubiony rodzaj dekoracji kwiatowych, roślinnych, geometrycznych, abstrakcyjnych. Zadanie podzielone jest na etapy projektowanie, obmyślanie dekoracji, poznawanie techniki, sposobu dekorowania, kolejności czynności podczas malowania, doklejania wybranych elementów do przyniesionych przedmiotów.

prowadzenie – Beata Mikulik
zapisy on-line od 7.01., udział bezpłatny

Warsztaty ramach Soboty w Domu COOL...tury

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej