Uwaga: zmiana nr rachunku bankowego do opłat za zajęcia, wydarzenia i bilety:
Bank Pekao S.A
65 1240 1082 1111 0010 3160 4333
rodzaj wydarzenia
Koncert
kiedy
26.03.2023 / Niedziela / 17:00
gdzie
Pałacyk Konopackiego
bilet
wstęp wolny

„Wiosenna Konopielka”

Zapraszamy na wiosenny koncert naszej orkiestry dziecięcej "Wesołe Mazurki z Pragi". W repertuarze: wiosenne konopielki, piosenki dyngusowe, liryczne i żartobliwe z Mazowsza, Radomszczyzny, Podlasia.

"Wesołe Mazurki z Pragi" to unikatowy zespół grający polską muzykę tradycyjną. Orkiestra złożona z grupy śpiewaczej i instrumentalnej występuje na różnego rodzaju koncertach, potańcówkach, festiwalach dedykowanych muzyce tradycyjnej. W repertuarze znajdą się: mazurki, oberki, polki, walczyki, kujony, fokstroty, piosenki i melodie liryczne oraz dziecięce. Przygotowujemy z dziećmi koncerty kolędnicze oparte na zabawach kolędniczych, starych kolędach i pastorałkach w dawnym stylu odwołując się do dawnych tradycji.

Prowadzenie: Paula Kinaszewska
Skrzypaczka, aktorka, wokalistka. Liderka i założycielka zespołów Wowakin i Maryna C. Prowadzi warsztaty muzyczne dla dzieci i dorosłych. Wielokrotnie doceniana przez krytyków i publiczność, nagradzana najpierw za swoje role teatralne, później za dokonania muzyczne jako wokalistka i skrzypaczka, a także jako animatorka kultury.

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej