dla kogo
Dzieci, Młodzież, Dorośli
rodzaj zajęć
Język
kiedy
Piątek / Godziny zależne od grupy
gdzie
Dom Kultury Praga

Język hiszpański - podróże z giętkim językiem *NOWOŚĆ

Akademia Giętkiego Języka UniverSItatis to koncepcja kursów językowych przeznaczona dla aktywnych i ciekawych świata ludzi, którzy poprzez nabyte umiejętności języka obcego będą mogli jeszcze lepiej poznać inspirujące zakątki świata, nawiązać relacje towarzyskie, zgłębić tajniki lokalnej kuchni czy poszerzyć swoje wiedzę na temat kultury danego kraju.
Pomagamy oswoić Giętki Język i dajemy odwagę by z łatwością wyśpiewywać słowa, które pomyśli głowa, a także by marzyć, zwiedzać i smakować świat bez ograniczeń.
Hiszpański, to jeden z języków, w którego nauce się specjalizujemy chcąc zarazić wszystkich hiszpańską pasją. Znajomość español otwiera drzwi do poznania kultury niesamowitych krajów, rytmicznej i pełnej treści muzyki, pysznego jedzenia i wspaniałych ludzi. Nieskomplikowana wymowa, a zarazem bogactwo języka, melodyjność i uniwersalność urzekają i pochłaniają bez reszty!
Eksploracja języka obcego jest jak podróż bez paszportu, namiotu i samolotu. Znajomość języka to przepustka do świadomego podróżowania. Nauka na naszych kursach odbywa się na kilku poziomach, których nazwy nawiązują właśnie do podróży: Wygodny Turysta, Odważny Wojażer, Ambitny Odkrywca, Dumny Zdobywca.
Naszą ideą jest by po pierwszych miesiącach oswajania języka czuć się WYGODNIE w słownych potyczkach, natomiast w ciągu kolejnych miesięcy wyginać język jeszcze ODWAŻNIEJ! W następnych tygodniach nabierając pewności siebie można sięgnąć po AMBITNIEJSZE wyzwania, aby na końcu DUMNIE ogłosić się zdobywcą językowych umiejętności!

Na zajęcia zapraszmy wszystkich, którzy chcą podjąć wyzwanie nauki nowego języka obcego.

gr. 1 - piątki, godz. 17:00-17:45 - dzieci 8-11 lat
gr. 2 - piątki, godz. 18:00-18:45 - młodzież 12-16 lat
gr. 3 - piątki, godz. 19:00-20:00 - dorośli

DK Praga, ul. Dąbrowszczaków 2

Opłaty:
150 zł / m-c - dzieci i młodzież
200 zł / m-c - dorośli

Zapisy on-line od 12 września 2022 r. od godz. 12:00.
Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zebranie się minimalnej ilości osób w grupie.

prowadzenie: Universitatis - Akademia Giętkiego Języka

koszt: 150 zł / m-c - dzieci i młodzież
200 zł / m-c - dorośli
sala: 35
kontakt: zapisy@dkpraga.pl

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej