Uwaga: zmiana nr rachunku bankowego do opłat za zajęcia, wydarzenia i bilety:
Bank Pekao S.A
65 1240 1082 1111 0010 3160 4333
dla kogo
Dorośli
rodzaj zajęć
Teatr
kiedy
Środa / 19:15-20:45
gdzie
DK Praga

Korzystaj z Teatru! Pewność ciała, głosu i emocji - NOWOŚĆ*

Warsztaty skierowane są do osób dorosłych, zainteresowanych rozwojem swojej osobowości za pomocą narzędzi teatralnych oraz ćwiczeń aktorskich.

  • Jak często nawet najkrótsza autoprezentacja wprowadza nas w zakłopotanie, nie mówiąc już o zleconej prezentacji, wykładzie w pracy lub obronie na studiach?
  • Jak często doświadczamy ograniczenia swojego głosu, gestykulacji, ekspresji, a nawiązanie kontaktu ze słuchaczami jest zadaniem nie do wykonania?
  • Jak często brakuje zwykłej pewności siebie, odwagi w momencie, gdy zapada cisza, a mówić mam właśnie ja?

Zapraszam Cię na warsztaty teatralne, gdzie tematem przewodnim całego cyklu zajęć jest korzystanie z form teatralnych, metod i technik aktorskich w życiu codziennym!

W ramach tych zajęć korzystać z teatru nauczą się pasjonaci aktorstwa, jak również ci, którzy boją się wystąpień publicznych jak ognia. Będziesz zaskoczony, jak dużą ulgę w życiu codziennym, w pracy, w relacjach z innymi przyniesie opanowanie najpierw prostych, a potem coraz trudniejszych ćwiczeń aktorskich.

Warsztaty "Korzystaj z TEATRU! Pewność Ciała - Głosu - Emocji" uczestnikom zapewnią dużą dawkę nowej wiedzy, głębokich poruszeń, jak również dobrego humoru oraz satysfakcji z osiągnięć!

Przewidywane osiągnięcia uczestników:
umiejętność operowania oddechem i głosem, świadomość ciała i koordynacja ruchu, ekspresja emocji, wzbogacenie mimiki, polepszenie artykulacji, dykcji, skuteczna gestykulacja, odważny kontakt z publicznością, pokonywanie tremy, spontaniczność i improwizacja, bycie tu i teraz, kreatywność, uważność, wrażliwość, współpraca z grupą, pewność siebie, pokonywanie własnych ograniczeń, umiejętne wykorzystywanie swoich zalet.

Warsztaty będą prowadzone w grupach, z wielką pasją i osobistym podejściem do każdego, mogą stanowić świetną bazę przygotowań do egzaminów szkół teatralnych.

środy, godz. 18:00-19:30 (dorośli)

Pałacyk Konopackiego, ul. Strzelecka 11/13

Opłaty: 200 zł / m-c

Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zebranie się minimalnej ilości osób w grupie.

prowadzenie: Kristina Kiczyńska

koszt: Opłaty: 200 zł / m-c
kontakt: zapisy@dkpraga.pl

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej