Uwaga: zmiana nr rachunku bankowego do opłat za zajęcia, wydarzenia i bilety:
Bank Pekao S.A
65 1240 1082 1111 0010 3160 4333
dla kogo
Dzieci
rodzaj zajęć
Muzyka
kiedy
Środa / 16:45-17:25
gdzie
Pałacyk Konopackiego

PLĄSY A NIE DĄSY - umuzykalniające zabawy ruchowe do muzyki klasycznej

Pląsy a nie dąsy, czyli umuzykalniające zabawy ruchowe do muzyki klasycznej to ukłon w stronę naturalnej dziecięcej i zdrowej potrzeby ruchu.
To wszystko co dzieci lubią najbardziej: zabawa i ruch, mądrze ukierunkowane na rozwój percepcji i zdolności muzycznych, na budowanie poczucia estetyki i na zdrowie najmłodszych.
Zajęcia jednocześnie aktywnie wspierają również tzw. osłuchiwanie się dzieci z muzyką klasyczną, dając pewność, że w ten sposób poznane utwory będą w przyszłości budziły w małych melomanach pozytywne odczucia :)

"Jeśli chcemy, by dzisiejsze przedszkolaki i uczniowie umieli w przyszłości być odbiorcami ambitnej i trudniejszej muzyki, to trzeba o to zadbać w czasie największej plastyczności mózgu.
Mając jedynie kontakt z tzw. muzyką popularną, mózgi dzieci nie będą miały okazji, by nauczyć się wyszukiwania i rozpoznawania struktur w bardziej złożonych utworach. Nie potrafiąc tego, nigdy nie nauczą się dostrzegać piękna ukrytego w muzyce największych kompozytorów.” - Marzena Żylińska „Muzyka w mózgu” 2013 CENSA

środy, godz. 16:45-17:25 - dzieci 4-7 lat

opłaty: 90 zł / m-c

Pałacyk Konopackiego ul. Strzelecka 11/13

Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zebranie się minimalnej ilości osób w grupie.

prowadzenie: Sylwia Karczewska

koszt: 90 zł / m-c
sala: sala ćwiczeń duża
kontakt: zapisy@dkpraga.pl

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej