Uwaga: zmiana nr rachunku bankowego do opłat za zajęcia, wydarzenia i bilety:
Bank Pekao S.A
65 1240 1082 1111 0010 3160 4333
dla kogo
Dzieci
rodzaj zajęć
Nauka
kiedy
Środa / Godziny zależne od grupy.
gdzie
Pałacyk Konopackiego

Programowanie

W dzisiejszych czasach możemy zaprogramować praktycznie każde urządzenie elektroniczne które nas otacza. Aplikacje służą nam w wielu aspektach życia: pomagają sprawdzić pogodę, ułatwiają transakcje finansowe, a także zapewniają rozrywkę. To wszystko dzięki programistom! Programowanie to nic innego jak ciekawe zajęcia, to ciągłe rozwiązywanie zagadek i problemów w kreatywny sposób. Od najmłodszych lat dzieci wiedzą jak poruszać się w cyfrowym świecie,
wykazują duże zainteresowanie komputerami, dlatego warto nauczyć je jak mądrze z nich korzystać. Zajęcia mają za zadanie wykształcić wiele potrzebnych i przydatnych umiejętności analitycznych sprzyjających rozwojowi intelektualnemu, rozwijać logiczne myślenie, uczyć współpracy w grupie – rozwijać kompetencje społeczne.
Podczas zajęć dzieci będą nabywały nowe kompetencje informatyczne z wykorzystaniem m.in. programów takich jak: Scratch czy Roblox. Uczestnicy przekonają się, że programowanie może być świetną zabawą, a zaprojektowanie bądź zbudowanie własnej gry, animacji lub prezentacji może sprawić wielką przyjemność.

1 gr. - dzieci 8-10 lat - środy, godz. 16:15-17:15
 

Pałacyk Konopackiego, ul. Strzelecka 11/13

Opłaty: 180 zł / m-c

Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zebranie się minimalnej ilości osób w grupie.

prowadzenie: Centrum Młodego Odkrywcy - Krystian Łata

koszt: 180 zł m-c
kontakt: zapisy@dkpraga.pl

Nasza strona używa „ciasteczek”. Dowiedz się więcej